KONST / Litografier / Färglitografi 11468594
nr 1146 8594
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Norr Mälarstrand, 143/360, motivet: 44x55
Kondition: slitage, skador, saknar glas
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:13:09
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson